ESTETYKA

ESTETYKA

Estetyka jest moją szczególną pasją w stomatologii, ale generalnie jestem chirurgiem.

Zajmuję się parodontologią, implantologią, odbudową kości i zwykłym "rwaniem zębów". Lubię czasem trochę poczarować . Nie było zęba - jest ząb . Implanty to świetna sprawa. Pracuję w systemach 3I i Bronemark (szczegóły na temat implantów można znaleźć na ich stronach firmowych).

Przypadek W.K., R.C., A.W., R.K.

przed

WWKprzed1
WWKprzed2

po

WWKpo1
WWKpo2

Mój gabinet ma charakter warsztatu autorskiego. Jestem jak "człowiek orkiestra". Zależnie od potrzeby każdy przypadek mogę na różne sposoby "rozwiązać". Każdy pacjent jest przeze mnie prowadzony od początku do końca (stomatologia dziecięca , elementy ortodoncji, stomatologia zachowawcza, endodoncja, szeroko rozumiana protetyka, implantologia, parodontologia, chirurgia). Z zakresu tych wszystkich specjalności stale dokształcam się na terenie całej Europy (posiadam m.in. ponad 90 dyplomów ukończenia różnych kursów specjalistycznych) .W każdym  przypadku konsultuję z pacjentem jego plan leczenia ukierunkowany zgodnie z jego oczekiwaniami (zdrowie, piękno, naturalność, wygoda).

Jeżeli kiedyś Państwo usłyszycie, że trzeba wasz ząb usunąć lub czegoś nie można zrobić  - zapraszam. Mam nadzieję, że razem coś wymyślimy.